ترافیک مصرفی نماوا برای تمامی مشترکین شاتل، آسیاتک، های‎وب و پیشگامان تا پایان سال ۱۳۹۶ کاملا رایگان محاسبه می گردد


درباره سریال:
عطسه مجموعه ای طنز محصول سال 94 است و کارگردانی آن بر عهده "مهران مدیری" بوده است. این مجموعه در واقع در ادامه "شوخی کردم" ساخته شد و هر قسمت آن شامل آیتم های طنز است. از بازیگرانی که در این مجموعه به ایفای نقش پرداخته اند می توان به "مهران مدیری"، "مهران غفوریان"، "سیامک انصاری"، "جواد رضویان"، "فلامک جنیدی"، "محمدرضا هدایتی"، "بهنوش بختیاری"، "هادی کاظمی" اشاره کرد. "امیر مهدی ژوله" به عنوان سرپرست نویسندگان در تولید عطسه حضور داشته است.

عطسه قسمت اول

این قسمت از عطسه شامل آیتم های "من نوکرتم"، "اطاق عمل"، "می خوام برم استیج"، "متخصص مجاری"، "فاطما گل بینون"، "جون" و... می باشد.

مشاهده

عطسه قسمت دوم

این قسمت از عطسه شامل آیتم های "سلفی با مرحوم"، "تب اسپانسر"، "لوس بازی"، "اوه، عجب فازی می ده"، "وصیت مجازی"، "بشمار، کم نباشه"، "یادش بخیر، قدیما"، "آخه صف کیه؟"، "اس و پاس"، "مردم پف فیل میخوان"، "کارواش با لنگ" و ... می باشد.

مشاهده

عطسه قسمت سوم

این قسمت از عطسه شامل آیتم های "زیر شلواری"، "هرچی بخوای"، "فیلسوف"، "ف – ک وارد می شود"، "کافی فال"، "به دیپلمه زن نمیدن"، "کوبیده در پاتایا" و... می باشد.

مشاهده

عطسه قسمت چهارم

این قسمت از عطسه شامل آیتم های "بخشنامه لایک"، "اطاق عمل"، "بازیگرنما"، "فال کارمندی"، "شرخر"، "به عشق گلزار"، "فاق کوتاه"، "برای عرض تسلیت"، "آقای اختلاس" و ... می باشد.

مشاهده

عطسه قسمت پنجم

این قسمت از عطسه شامل آیتم های "شاسی بلند"، "بدل دی کاپریو"، "بزن بغل"، "به دنبال شوهر"، "قاشق زنی"، "آدامس"، "موزی"، "دلم طلاق می خواد" و ... می باشد.

مشاهده

عطسه قسمت ششم

این قسمت از عطسه شامل آیتم های مختلف است.

مشاهده

عطسه قسمت هفتم

این قسمت از عطسه شامل آیتم های مختلف است.

مشاهده

عطسه قسمت هشتم

این قسمت از عطسه شامل آیتم های مختلف است.

مشاهده

عطسه قسمت نهم

این قسمت از عطسه شامل آیتم های مختلف است.

مشاهده

همچنین تماشا کنید